Social Media Camp 2017! Edycja wrześniowa 4 -8 września 2017

Czy w wakacje Twój biznes odpoczywa na urlopie czy generuje Ci obroty? Jeśli jesteś przedsiębiorcą, managerem, osobą zorientowaną na działanie, zapewne docenisz letni okres w mediach społecznościowych! Wiemy jednak, że w lipcu jest piękna pogoda, dlatego przygotowaliśmy skondensowane kursy on-line z bardzo konkretnych wycelowanych zagadnień.

Social Media Camp
21 06-2017
Social Media Camp 2017! Edycja wrześniowa 4 -8 września 2017

Czy w wakacje Twój biznes odpoczywa na urlopie czy generuje Ci obroty? Jeśli jesteś przedsiębiorcą, managerem, osobą zorientowaną na działanie, zapewne docenisz letni okres w mediach społecznościowych! Wiemy jednak, że jest piękna pogoda, dlatego przygotowaliśmy skondensowane kursy on-line z bardzo konkretnych wycelowanych zagadnień.

SOCIAL MEDIA CAMP – POWTARZAMY SUKCES!

W 2016 roku stworzyliśmy bardzo intensywny program szkoleniowy z zakresu Social Media – 30 godzin w czerwcu. Przeszkoliliśmy zespół biznesowy z całej Polski oraz Izraela. To, co dało nam największe skrzydła po tym programie, to efekty naszych podopiecznych i ich zadowolenie. Teraz powtarzamy tą możliwość – w zmienionej formule: 5 spotkań po 2 godziny zegarowe. Wybierz wąski temat, w którym chcesz wzmocnić swoją wiedzę i poznać temat od podstaw.

Poziom: od podstaw po aspekty zaawansowane w danym segmencie

Program szkoleń Social Media Camp:

Temat Data Opis
Copywriting 4 września 2017,
godziny 15.00 – 17.00
Jak pisać w posty na Facebooka, Instagram, Linkedin? Praktyczne wskazówki, co i jak pisać, aby dobrze komunikować i zwracać uwagę odbiorców.

 

Planowanie postów

 

5 września 2017,
godziny 15.00 – 17.00
Wybór tematów, treści i form w systematycznym planowaniu postów na Facebooku, Instagramie i Linkedin. Sprawdzone metody i aplikacje.
Transmisje LIVE 6 września 2017,
godziny 15.00 – 17.00
Jak wykorzystać transmisje w swoim social marketingu? Sprzęt, światło, dźwięk, tematyka. O czym mam mówić i jak często robić transmisje?

 

Grafiki 7 września 2017,
godziny 15.00-17.00
Jak mogę samemu przygotowywać grafiki do mediów społecznościowych? Jak przykuć uwagę, gdy w koło taki szum informacyjny?

 

Video 8 września 2017,
godziny 15.00-17.00
Stwórz swoje osobiste studio telewizyjne! Jak przygotowywać ciekawe video na potrzeby mediów społecznościowych? Strategie, sprzęt, aplikacje. Wszystko za darmo!

 

Szkolenie „Facebook dla biznesu”, w którym miałam okazję uczestniczyć  było bardzo intensywne, ale przede wszystkim pomocne. Pierwsza część dotycząca tego co i komu chcemy przekazać otworzyła mi oczy. W zasadzie pokazała sens prowadzenia funpage’a. Po szkoleniu w głowie zaczęło się roić od pomysłów! Czuję się nakręcona i gotowa do działania. Anna Nadolna, Grupa poligraficzna Druk Firmowy

Termin szkoleń Social Media Camp:

 • 4 – 8 września 2017

Formuła szkoleń: szkolenie interaktywne prowadzone przez trenera na żywo za pośrednictwem aplikacji Google Hangout. 2 godziny zegarowe.

Dzięki szkoleniu:

usprawnisz swoje umiejętności i zaczniesz działać optymalnie, bez straty czasu i pieniędzy. Koszt szkolenia to pół obiadu w dobrej restauracji, dlatego warto zapisać kilka osób z firmy, aby każdy miał możliwość przećwiczenia wybranych technik.

Trenerzy:

IMG_1060bDominika Nawrocka, ekspert od budowy wizerunku marek i firm z 13 letnim doświadczeniem. Realizowała działania komunikacyjne dla ponad 40 polskich i światowych marek m.in. dla Volvo, UPS, Warka, Winiary, Samsung, Johnny Walker, 3M, Dulux, Velvet, Orange, Reserved, Absolut, Pilsner Urquell.

„Dominika Nawrocka to strateg, planner, wybitny specjalista w dziedzinie Public Relations, który zawsze chętnie dzieli się swoją wiedzą, dając poczucie ciągłego rozwoju i odkrywania w sobie nowych możliwości.”Karolina Różycka, VTS EH CORPORATE BRAND MANAGER

Magda Daniluk, ekspert od nowych technologii i marketingu internetowego z 15 letnim doświadczeniem. Zrealizowała ponad 300 projektów online dla takich marek jak MTV, Pepsi, T-Mobile, Heyah, Fender Sweden, FujiFilm, SsangYong, Volvo, L’Oréal, Maxi Zoo, Warbud, Teatr Narodowy w Warszawie, Velvet, Fidelity Polska, BPH TFI, Rovese.

„Cechuje ją sumienność, duże zaangażowanie i odpowiedzialność. Z określonych zadań wywiązuje się sprawnie i terminowo, nie boi się nowych wyzwań i chętnie stosuje nowatorskie rozwiązania. Praca z Magdą to czysty profesjonalizm i jednocześnie czysta przyjemność.” Matylda Benderz, Dyrektor Marketingu PODBIJ.PL

—————————————-

CENA SOCIAL CAMP 2017

Pojedyncze wybrane szkolenie:
500 zł netto (615 zl brutto)

Oferta specjalna do dnia 1 lipca 2017:
250 zł  netto (307,50 zł brutto)

—————————————-

W cenie szkolenia otrzymujesz:

 1. Szybką i skondensowaną wiedzę! Każde spotkanie tylko 2 godziny!
 2. Spotkania on-line, dzięki czemu oszczędzasz czas na dojazd na szkolenie
 3. Zadania do samodzielnego wykonania, które przyniosą Ci efekt
 4. Efektywne pigułki wiedzy – nasycisz się konkretnym zagadnieniem, które ma dla Ciebie sens

Zapisz się już dzisiaj! Liczba miejsc ograniczona!

Rezerwacja miejsca jest zagwarantowana po wysłaniu zgłoszenia na adres magda@fatroi.com i dokonaniu opłaty za szkolenie na nr konta: 17 1140 2004 0000 3802 7480 1150, Fat ROI Sp. z o.o.

Do zobaczenia!

Regulamin szkolenia

Powiązany artykuł

 • Social Media Cafe by Fat ROI
  08 03-2017
  Social Media Cafe by Fat ROI

  Kolejne spotkanie przy kawie będzie 19 września 2017 r. w Warszawie! Social Media Cafe by Fat ROI zaprasza managerów, dyrektorów zarządzających, właścicieli biznesu, przedstawicieli przemysłów kreatywnych oraz twórców, aby wspólnie inspirować się w obszarze mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn). Partnerem...

  Czytaj więcej...

Skomentuj

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.