Social Media Cafe by Fat ROI

Kolejne spotkanie przy kawie już 19 września 2017 r. Social Media Cafe by Fat ROI zaprasza managerów, dyrektorów zarządzających i właścicieli biznesu, przedstawicieli przemysłów kreatywnych oraz twórców, aby wspólnie inspirować się w obszarze mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn). Partnerem i gospodarzem przestrzeni jest Xanadu - Galeria i Dom Aukcyjny. A najbliższe spotkanie będzie poświęcone sprzedaży w sklepach internetowych. Spotkanie odbędzie się w Warszawie. Planujemy też spotkanie w Łodzi!

08 03-2017
Social Media Cafe by Fat ROI

Kolejne spotkanie przy kawie będzie 19 września 2017 r. w Warszawie! Social Media Cafe by Fat ROI zaprasza managerów, dyrektorów zarządzających, właścicieli biznesu, przedstawicieli przemysłów kreatywnych oraz twórców, aby wspólnie inspirować się w obszarze mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn). Partnerem i gospodarzem przestrzeni jest Xanadu – Galeria i Dom Aukcyjny. 

Social Media Cafe by Fat ROI – 👉 startuje za moment! 🗺 Spotkania lokalne dla przedsiębiorców i osób zaangażowanych w promocję swojego biznesu przez Facebook, Instagram, LinkedIn. 👉 Konkret: spotykamy się w Warszawie rano na 1,5h, pijemy kawę, słuchamy tips&tricks, pokazujemy, co działa i jak oszczędzić swój czas działając w mediach społecznościowych. Pokazujemy rezultaty i omawiamy konkretne przypadki. Tu wszystko szybko się zmienia, więc aktualizujemy wiedzę.

➡ Plus: nie może oczywiście zabraknąć rozmów w kuluarach!

AGENDA NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA: 

19.09.2017 – pokazujemy, jakie wyniki i w jaki sposób można osiągnąć w e-commerce / sklepie internetowym, na przykładzie sklepu odzieżowego, który osiągnął 3 mln zł obrotu rocznie. Opowiemy Ci  taktykach i metodach podejścia do uruchomienia i skalowania biznesu sprzedającego produkty w sieci. 

Uwaga: edycja e-commerce odbędzie się też w Łodzi. Termin spotkania w Łodzi zostanie ogłoszony w chwili zebrania grupy 🙂

 

Spotkania odbywają się w cenie kawy i ciastka 🙂 Kwota 15 zł jest potwierdzeniem Twojego uczestnictwa i deklaracja udziału. Zarezerwuj od ręki:


 Warszawa, 19 września 2017, g. 9:00


 Tak, chcę wziąć udział w Łodzi. Czekam na termin.


Opinie o nas:

„Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w prowadzonym przez Was szkoleniu, które było inspiracją. Miałam okazję poznać narzędzia, których wcześniej nie znałam i na pewno je wykorzystam.” Kamila Biernacka, Specjalista ds. Marketingu SABUR Sp. z o.o.

„Dynamicznie! Dużo szczegółowych informacji. Rekomendowane narzędzia.” Jan

„Otrzymałem bardzo dużo praktycznych wskazówek. Dużo konkretów! Kompetentni i zaangażowani prowadzący. Dużo czasu na indywidualne pytania i konsultacje.” Łukasz

Formuła spotkań:

 1. Zaczynamy o 9:00, więc warto być 5 minut wcześniej
 2. Robimy sobie kawę, rozmawiamy ok. 10-20 minut
 3. Słuchamy wystąpień i prezentacji
 4. Rozmowy w kuluarach i powrót do firmy o 10:30 albo chwilkę później 😉

Dzięki Social Media Cafe by Fat ROI:

 1. Będziesz wiedział, jak dotrzeć do Klientów na Facebooku, Instagramie i LinkedIn
 2. Zobaczysz najnowsze strategie marketingowe 
 3. Dowiesz się, jak reklamować i jak nie wydawać na reklamę 😉
 4. Zobaczysz działające studia przypadku, np. Twojej konkurencji
 5. Odkryjesz Media Społecznościowe na nowo!

—————————————-

Cena:

Spotkania odbywają się w cenie kawy i ciastka 🙂 Kwota 15 zł jest potwierdzeniem Twojego uczestnictwa i deklaracja udziału. Zarezerwuj od ręki wpisując się na listę na dole strony.

Miejsce Social Media Cafe:

Xanadu – Galeria i Dom Aukcyjny, ul. Hoża 51, Warszawa, w podwórzu
https://www.facebook.com/galeriaxanadu

—————————————-

Co otrzymujesz:

 1. Godzinę wykładu i warsztatu z mediów społecznościowych
 2. Pół godziny networkingu biznesowego i możliwość poznania innych przedsiębiorców
 3. Bonusy od partnerów i patronów

Kto może się zapisać?
Każdy, kto decyduje o marketingu w swojej firmie i szuka dodatkowej wiedzy, inspiracji i konkretnych danych z rynku, a także przedstawiciele przemysłów kreatywnych oraz twórcy. Na najbliższą edycję zapraszamy szczególnie gorąco właścicieli sklepów internetowych.

AGENDA NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA: 

19.09.2017 – pokazujemy, jakie wyniki i w jaki sposób można osiągnąć w e-commerce / sklepie internetowym, na przykładzie sklepu odzieżowego, który osiągnął 3 mln zł obrotu rocznie. Opowiemy Ci  taktykach i metodach podejścia do uruchomienia i skalowania biznesu sprzedającego produkty w sieci. 

Zapisz się już dzisiaj!


 Warszawa, 19 września 2017, g. 9:00


 Tak, chcę wziąć udział w Łodzi. Czekam na termin.


Powiązany artykuł

 • Social Media Camp 2017! Edycja wrześniowa 4 -8 września 2017
  21 06-2017
  Social Media Camp 2017! Edycja wrześniowa 4 -8 września 2017

  Czy w wakacje Twój biznes odpoczywa na urlopie czy generuje Ci obroty? Jeśli jesteś przedsiębiorcą, managerem, osobą zorientowaną na działanie, zapewne docenisz letni okres w mediach społecznościowych! Wiemy jednak, że jest piękna pogoda, dlatego przygotowaliśmy skondensowane kursy on-line z...

  Czytaj więcej...

Skomentuj

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.