Social Media Cocktail

Social Media dla biznesu. Doradztwo i outsourcing.

social media(1)_duże
05 05-2016
Social Media Cocktail

Czy dołączyliście już do Social Media Cocktail? To miejsce, gdzie wiedza na temat Social Media wręcz wylewa się i przelewa. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wygląda i smakuje dzisiejszy cocktail mediów społecznościowych dla firm działających na polskim rynku? Czy można mówić o obecności w social media wyłącznie prywatnie? Jak wykorzystać możliwości, jakie dają sieci społecznościowe do pozyskiwania klientów dla biznesu? Które media społecznościowe wybrać i jak się w nich odnaleźć? Dołącz do nas! Polub fanpage! Bądź na bieżąco!

social media(1)

Za Social Media Cocktail stoi zespół Fat ROI, specjaliści ds. marketingu internetowego. Media społecznościowe to dziś jedno z najważniejszych obszarów, dzięki którym komunikacji z odbiorcami i klientami weszła na zupełnie nowy poziom. Jak wykorzystać wszystkie dostępne możliwości? Pytań jest wiele. Jeśli szukasz odpowiedzi – dołącz do Social Media Cocktail!

Powiązany artykuł

 • Sprzedaż w Social Media. Techniki zwiększania ilości Klientów w Twojej firmie dzięki mediom społecznościowym.
  21 06-2017
  Sprzedaż w Social Media. Techniki zwiększania ilości Klientów w Twojej firmie dzięki mediom społecznościowym.

  Przygotowaliśmy specjalne szkolenie dla właścicieli biznesów, managerów sprzedaży i dla wolnych strzelców, którzy sprzedają swoje usługi i produkty w sektorze B2B i nie tylko.  Co chcemy Ci w nim przekazać? Umiejętności korzystania z idealnych kanałów społecznościowych tak, aby Twoja...

  Czytaj więcej...
 • Szkolenia: Facebook, Instagram, Linkedin dla Biznesu / Nowe Terminy
  30 01-2017
  Szkolenia: Facebook, Instagram, Linkedin dla Biznesu / Nowe Terminy

  Zapraszamy na intensywne szkolenia z wykorzystania Facebooka, Instagrama i Linkedin w biznesie. Szkolenia są prowadzone oddzielnie, ale zachęcamy do przejścia prawdziwej „ścieżki zdrowia”, czyli wszystkich trzech! Dla wytrwałych najlepsza oferta cenowa i wiedza do wdrożenia od zaraz! Wybierz termin,...

  Czytaj więcej...
 • Nabór na spotkania mentoringowe: SOCIAL MEDIA [2 edycja]
  14 12-2016
  Nabór na spotkania mentoringowe: SOCIAL MEDIA [2 edycja]

  16 stycznia 2017 r. rusza nowa grupa mentoringowa skoncentrowana wokół wykorzystania Social Media w biznesie. Jeśli prowadzisz firmę i nie wiesz, jak skorzystać z możliwości drzemiących w Facebooku, Instagramie, Twitterze, Pintereście czy Linkedin, dołącz do zamkniętej grupy mentoringowej! 

  Czytaj więcej...

Skomentuj

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.