Szkolenie „Social Media Ninja” 5 grudnia w Warszawie!

Jeśli prowadzisz komunikację marki lub firmy w mediach społecznościowych - to szkolenie jest dla Ciebie! Jeśli chcesz zwiększyć swoją przewagę na rynku, wybić się ponad konkurencję - to szkolenie jest dla Ciebie!

social-media-ninja-md2
28 10-2015
Szkolenie „Social Media Ninja” 5 grudnia w Warszawie!

21 narzędzi social media, które zautomatyzują Twoją pracę, oszczędzą czas i zwiększą dotarcie do klientów.

Kanałów social media przybywa. Jak z nich efektywnie korzystać w komunikacji z Twoimi klientami? Podczas szkolenia poznasz skuteczne techniki automatyzacji pracy w social media, oszczędności czasu i zwiększenia zasięgów.

Łukasz Żelezny to mieszkający na stałe w Wielkiej Brytanii międzynarodowy ekspert w zarządzaniu komunikacją w social media i w wyszukiwarkach. Podczas szkolenia Łukasz podzieli się z Tobą swoimi najlepszymi i najskuteczniejszymi technikami, dzięki którym dociera za pośrednictwem Twittera do 40 000 obserwujących, do 1410 na Instagramie i do 7890 na LinkedIn. Ilość interakcji na Twitterze średnio 100 dziennie.

Chcesz być tak samo skuteczny w Social Media jak Łukasz Żelezny, jeden z dziesięciu najbardziej wpływowych influencerów w Wielkiej Brytanii? Nie zwlekaj! Weź udział w szkoleniu z Łukaszem już 5 grudnia i zostań Social Media Ninja!

Więcej informacji i bilety!

Złap swój bilet i wejdź na wyższy poziom swojej komunikacji w Social Media!

Powiązany artykuł

 • Sprzedaż w Social Media. Techniki zwiększania ilości Klientów w Twojej firmie dzięki mediom społecznościowym.
  21 06-2017
  Sprzedaż w Social Media. Techniki zwiększania ilości Klientów w Twojej firmie dzięki mediom społecznościowym.

  Przygotowaliśmy specjalne szkolenie dla właścicieli biznesów, managerów sprzedaży i dla wolnych strzelców, którzy sprzedają swoje usługi i produkty w sektorze B2B i nie tylko.  Co chcemy Ci w nim przekazać? Umiejętności korzystania z idealnych kanałów społecznościowych tak, aby Twoja...

  Czytaj więcej...
 • Szkolenia: Facebook, Instagram, Linkedin dla Biznesu / Nowe Terminy
  30 01-2017
  Szkolenia: Facebook, Instagram, Linkedin dla Biznesu / Nowe Terminy

  Zapraszamy na intensywne szkolenia z wykorzystania Facebooka, Instagrama i Linkedin w biznesie. Szkolenia są prowadzone oddzielnie, ale zachęcamy do przejścia prawdziwej „ścieżki zdrowia”, czyli wszystkich trzech! Dla wytrwałych najlepsza oferta cenowa i wiedza do wdrożenia od zaraz! Wybierz termin,...

  Czytaj więcej...
 • Nabór na spotkania mentoringowe: SOCIAL MEDIA [2 edycja]
  14 12-2016
  Nabór na spotkania mentoringowe: SOCIAL MEDIA [2 edycja]

  16 stycznia 2017 r. rusza nowa grupa mentoringowa skoncentrowana wokół wykorzystania Social Media w biznesie. Jeśli prowadzisz firmę i nie wiesz, jak skorzystać z możliwości drzemiących w Facebooku, Instagramie, Twitterze, Pintereście czy Linkedin, dołącz do zamkniętej grupy mentoringowej! 

  Czytaj więcej...

Skomentuj

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.