Digital Marketing Index przez 7 dni za darmo!

Digital Marketing Index to narzędzie badające kondycję marketingu on-line marki lub firmy w obszarze Social Media, WWW i SEM/SEO.

DMI
25 09-2015
Digital Marketing Index przez 7 dni za darmo!

Fat ROI autorem narzędzia do samodzielnej analizy kondycji marketingu on-line marki lub firmy w obszarze Social Media, WWW i SEM/SEO. Przez najbliższe 7 dni jest dla wszystkich za darmo! Do dzieła!

Dla kogo?

Digital Marketing Index został opracowany dla osób prowadzących komunikację firmy lub marki w Internecie. Zadaniem tego narzędzia jest odnajdywanie słabych punków i obszarów w komunikacji on-line, gdzie konieczna jest poprawa i usprawnienia.

Jak działa?

DMI jest oparty na metodzie ankiety i analizie jakościowej. Użytkownik przechodzi przez serię pytań. Jego zadaniem jest udzielenie odpowiedzi, określając poziom zaawansowania prowadzonych działań w skali od 0 do 4. 0 to zazwyczaj brak działań, a 4 to zastosowanie wszystkich potrzebnych rozwiązań.

Co zyskujesz?

Efektem DMI jest wartościowy raport w formacie PDF z zestawem wniosków i rekomendacji przypisanych do badanych obszarów (Social Media, WWW, SEM/SEO). Wartość opracowania wzrośnie, jak tylko wprowadzisz w życie jego zalecenia.

Zarejestruj się i do dzieła!

Audyt znajdziesz na stronie www.dmi.fatroi.com. Skorzystaj z hasła dostępu e2f8gh przez najbliższe 7 dni!

Powiązany artykuł

 • Szkolenie: LINKEDIN DLA BIZNESU / 28.09.2017
  11 09-2017
  Szkolenie: LINKEDIN DLA BIZNESU / 28.09.2017

  Szkolenie: LINKEDIN DLA BIZNESU 28 września 2017, Warszawa Ponad 1300 przeszkolonych przedsiębiorców nie może się mylić! Jeśli chcesz rozwinąć swoją firmę, dzięki marketingowi w mediach społecznościowych, to udział szkoleniu prowadzonym przez praktyków jest dla Ciebie obowiązkowe! Jesienna edycja obfitować będzie w...

  Czytaj więcej...
 • Szkolenie: FACEBOOK DLA BIZNESU / 26.09.2017
  31 07-2017
  Szkolenie: FACEBOOK DLA BIZNESU / 26.09.2017

  Szkolenie: FACEBOOK DLA BIZNESU 26 września 2017, Warszawa Ponad 1300 przeszkolonych przedsiębiorców nie może się mylić! Jeśli chcesz rozwinąć swoją firmę, dzięki marketingowi w mediach społecznościowych, to udział szkoleniu prowadzonym przez praktyków jest dla Ciebie obowiązkowe! Jesienna edycja obfitować będzie...

  Czytaj więcej...
 • Sprzedaż w Social Media. Techniki zwiększania ilości Klientów w Twojej firmie dzięki mediom społecznościowym.
  21 06-2017
  Sprzedaż w Social Media. Techniki zwiększania ilości Klientów w Twojej firmie dzięki mediom społecznościowym.

  Przygotowaliśmy specjalne szkolenie dla właścicieli biznesów, managerów sprzedaży i dla wolnych strzelców, którzy sprzedają swoje usługi i produkty w sektorze B2B i nie tylko.  Co chcemy Ci w nim przekazać? Umiejętności korzystania z idealnych kanałów społecznościowych tak, aby Twoja...

  Czytaj więcej...

Skomentuj

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.