Digital Marketing Index przez 7 dni za darmo!

Digital Marketing Index to narzędzie badające kondycję marketingu on-line marki lub firmy w obszarze Social Media, WWW i SEM/SEO.

DMI
25 09-2015
Digital Marketing Index przez 7 dni za darmo!

Fat ROI autorem narzędzia do samodzielnej analizy kondycji marketingu on-line marki lub firmy w obszarze Social Media, WWW i SEM/SEO. Przez najbliższe 7 dni jest dla wszystkich za darmo! Do dzieła!

Dla kogo?

Digital Marketing Index został opracowany dla osób prowadzących komunikację firmy lub marki w Internecie. Zadaniem tego narzędzia jest odnajdywanie słabych punków i obszarów w komunikacji on-line, gdzie konieczna jest poprawa i usprawnienia.

Jak działa?

DMI jest oparty na metodzie ankiety i analizie jakościowej. Użytkownik przechodzi przez serię pytań. Jego zadaniem jest udzielenie odpowiedzi, określając poziom zaawansowania prowadzonych działań w skali od 0 do 4. 0 to zazwyczaj brak działań, a 4 to zastosowanie wszystkich potrzebnych rozwiązań.

Co zyskujesz?

Efektem DMI jest wartościowy raport w formacie PDF z zestawem wniosków i rekomendacji przypisanych do badanych obszarów (Social Media, WWW, SEM/SEO). Wartość opracowania wzrośnie, jak tylko wprowadzisz w życie jego zalecenia.

Zarejestruj się i do dzieła!

Audyt znajdziesz na stronie www.dmi.fatroi.com. Skorzystaj z hasła dostępu e2f8gh przez najbliższe 7 dni!

Powiązany artykuł

 • Sprzedaż w Social Media. Techniki zwiększania ilości Klientów w Twojej firmie dzięki mediom społecznościowym.
  21 06-2017
  Sprzedaż w Social Media. Techniki zwiększania ilości Klientów w Twojej firmie dzięki mediom społecznościowym.

  Przygotowaliśmy specjalne szkolenie dla właścicieli biznesów, managerów sprzedaży i dla wolnych strzelców, którzy sprzedają swoje usługi i produkty w sektorze B2B i nie tylko.  Co chcemy Ci w nim przekazać? Umiejętności korzystania z idealnych kanałów społecznościowych tak, aby Twoja...

  Czytaj więcej...
 • Szkolenia: Facebook, Instagram, Linkedin dla Biznesu / Nowe Terminy
  30 01-2017
  Szkolenia: Facebook, Instagram, Linkedin dla Biznesu / Nowe Terminy

  Zapraszamy na intensywne szkolenia z wykorzystania Facebooka, Instagrama i Linkedin w biznesie. Szkolenia są prowadzone oddzielnie, ale zachęcamy do przejścia prawdziwej „ścieżki zdrowia”, czyli wszystkich trzech! Dla wytrwałych najlepsza oferta cenowa i wiedza do wdrożenia od zaraz! Wybierz termin,...

  Czytaj więcej...
 • Nabór na spotkania mentoringowe: SOCIAL MEDIA [2 edycja]
  14 12-2016
  Nabór na spotkania mentoringowe: SOCIAL MEDIA [2 edycja]

  16 stycznia 2017 r. rusza nowa grupa mentoringowa skoncentrowana wokół wykorzystania Social Media w biznesie. Jeśli prowadzisz firmę i nie wiesz, jak skorzystać z możliwości drzemiących w Facebooku, Instagramie, Twitterze, Pintereście czy Linkedin, dołącz do zamkniętej grupy mentoringowej! 

  Czytaj więcej...

Skomentuj

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.