Fat ROI dla Oskarów kulinarnych Le Bocuse d’or!

Zespół Fat ROI wygrał przetarg na obsługę komunikacyjną krajowych eliminacji najważniejszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla szefów kuchni z całego świata oraz Tygodnia Smaków Francuskich.

15771999664_1b9fcbd44d_o
10 09-2015
Fat ROI dla Oskarów kulinarnych Le Bocuse d’or!

Zespół Fat ROI wygrał przetarg na obsługę komunikacyjną krajowych eliminacji najważniejszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla szefów kuchni z całego świata oraz Tygodnia Smaków Francuskich.

Fat ROI odpowiada za działania komunikacyjne wokół eliminacji krajowych konkursu obejmujące: relacje z mediami i blogerami, obsługę social media, produkcję www. Dodatkowo Fat ROI zajmuje się komunikacją Tygodnia Smaków Francuskich, który towarzyszy konkursowi. W ramach Tygodnia przewidziano warsztaty kulinarne dla dzieci i młodzieży oraz debiutantów kulinarnych i blogerów z ekipami takich sław kulinarnych jak Michel Roth i François Adamski. Liderem projektu w Fat ROI jest Anna Piątkowska – Wełyczko, specjalistka ds. PR i blogerka kulinarna.

Historia Bocuse d’Or  sięga 1987 roku, kiedy to w Lyonie – stolicy francuskiej gastronomii – Paul Bocuse, ceniony na całym świecie szef kuchni, zorganizował niezwykle widowiskowy konkurs kulinarny z udziałem jurorów i publiczności. Do Polski Bocuse d’Or zawitał po raz pierwszy kilka lat temu dzięki prezesowi Academy Bocuse d’Or Poland – Constantemu-Michelowi Labarre. Tegoroczna selekcja Bocuse d’Or Polska odbędzie się 8 listopada w ramach Tygodnia Smaków Francuskich, których organizatorem jest – pod honorowym patronatem Ambasady Francji – Cenit Polska. O wyjątkowości tej edycji stanowi fakt, iż w jury oceniającym zmagania polskich kandydatów zasiądą w tym roku aż dwaj francuscy zwycięzcy Bocuse d’Or – Michel Roth i François Adamski.

Więcej informacji na temat konkursu!

Powiązany artykuł

 • Sprzedaż w Social Media. Techniki zwiększania ilości Klientów w Twojej firmie dzięki mediom społecznościowym.
  21 06-2017
  Sprzedaż w Social Media. Techniki zwiększania ilości Klientów w Twojej firmie dzięki mediom społecznościowym.

  Przygotowaliśmy specjalne szkolenie dla właścicieli biznesów, managerów sprzedaży i dla wolnych strzelców, którzy sprzedają swoje usługi i produkty w sektorze B2B i nie tylko.  Co chcemy Ci w nim przekazać? Umiejętności korzystania z idealnych kanałów społecznościowych tak, aby Twoja...

  Czytaj więcej...
 • Szkolenia: Facebook, Instagram, Linkedin dla Biznesu / Nowe Terminy
  30 01-2017
  Szkolenia: Facebook, Instagram, Linkedin dla Biznesu / Nowe Terminy

  Zapraszamy na intensywne szkolenia z wykorzystania Facebooka, Instagrama i Linkedin w biznesie. Szkolenia są prowadzone oddzielnie, ale zachęcamy do przejścia prawdziwej „ścieżki zdrowia”, czyli wszystkich trzech! Dla wytrwałych najlepsza oferta cenowa i wiedza do wdrożenia od zaraz! Wybierz termin,...

  Czytaj więcej...
 • Nabór na spotkania mentoringowe: SOCIAL MEDIA [2 edycja]
  14 12-2016
  Nabór na spotkania mentoringowe: SOCIAL MEDIA [2 edycja]

  16 stycznia 2017 r. rusza nowa grupa mentoringowa skoncentrowana wokół wykorzystania Social Media w biznesie. Jeśli prowadzisz firmę i nie wiesz, jak skorzystać z możliwości drzemiących w Facebooku, Instagramie, Twitterze, Pintereście czy Linkedin, dołącz do zamkniętej grupy mentoringowej! 

  Czytaj więcej...

Skomentuj

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.