Anna Piątkowska – Wełyczko dołącza do Fat ROI

Właściwy manager to 100% skuteczności projektu.

Anna Piątkowska-Wełyczko
09 09-2015
Anna Piątkowska – Wełyczko dołącza do Fat ROI

Do zespołu Fat ROI dołączyła Anna Piątkowska – Wełyczko, która będzie odpowiadała wraz z zespołem za realizację działań komunikacyjnych dla Le Bocuse d’or i Tydzień Smaków Francuskich w Polsce.

Anna to manager ds. Public Relations z niemal 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie komunikacji marek spożywczych i projektów kulinarnych. Pracowała w agencjach Sigma i Havas PR (dawniej Euro RSCG Sensors), a także po stronie klienta jako PR Manager marki Irving. Realizowała projekty dla marek sektora „food” takich jak Warka, Desperados, Absolut, Hotex, Winary, Uncle Ben’s, Pudliszki oraz Heinz. Dwie z realizowanych przez nią kampanii otrzymały nagrodę Złotego Spinacza.

Prywatnie pasjonatka domowej kuchni i blogerka kulinarna zaangażowana w propagowanie racjonalnego odżywiania.

Powiązany artykuł

 • Sprzedaż w Social Media. Techniki zwiększania ilości Klientów w Twojej firmie dzięki mediom społecznościowym.
  21 06-2017
  Sprzedaż w Social Media. Techniki zwiększania ilości Klientów w Twojej firmie dzięki mediom społecznościowym.

  Przygotowaliśmy specjalne szkolenie dla właścicieli biznesów, managerów sprzedaży i dla wolnych strzelców, którzy sprzedają swoje usługi i produkty w sektorze B2B i nie tylko.  Co chcemy Ci w nim przekazać? Umiejętności korzystania z idealnych kanałów społecznościowych tak, aby Twoja...

  Czytaj więcej...
 • Szkolenia: Facebook, Instagram, Linkedin dla Biznesu / Nowe Terminy
  30 01-2017
  Szkolenia: Facebook, Instagram, Linkedin dla Biznesu / Nowe Terminy

  Zapraszamy na intensywne szkolenia z wykorzystania Facebooka, Instagrama i Linkedin w biznesie. Szkolenia są prowadzone oddzielnie, ale zachęcamy do przejścia prawdziwej „ścieżki zdrowia”, czyli wszystkich trzech! Dla wytrwałych najlepsza oferta cenowa i wiedza do wdrożenia od zaraz! Wybierz termin,...

  Czytaj więcej...
 • Nabór na spotkania mentoringowe: SOCIAL MEDIA [2 edycja]
  14 12-2016
  Nabór na spotkania mentoringowe: SOCIAL MEDIA [2 edycja]

  16 stycznia 2017 r. rusza nowa grupa mentoringowa skoncentrowana wokół wykorzystania Social Media w biznesie. Jeśli prowadzisz firmę i nie wiesz, jak skorzystać z możliwości drzemiących w Facebooku, Instagramie, Twitterze, Pintereście czy Linkedin, dołącz do zamkniętej grupy mentoringowej! 

  Czytaj więcej...

Skomentuj

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.