Fat ROI wypuszcza nową markę na rynek!

Tylko odpowiedni prelegent uczyni Twoje wydarzenie niezapomnianym!

Untitled design(2)
07 09-2015
Fat ROI wypuszcza nową markę na rynek!

Fat ROI jest pomysłodawcą nowej inicjatywy na polskim rynku. Speakers’ Direct to agencja typu impresariat, która zajmuje się łączeniem prelegentów z organizatorami wydarzeń takich jak: konferencje, seminaria, szkolenia i kongresy. Celem Speakers’ Direct jest także profesjonalizacja zawodu „speakera” i promowanie wysokiej jakości wystąpień publicznych, tak jak się to dzieje w USA.

Jesteśmy zespołem doświadczonych w branży marketingowej oraz eventowej osób, które chcą sprofesjonalizować polski rynek eventowy. Chcemy pokazać, że eventy nie muszą wiązać się z nerwami oraz niepewnością. Dlatego naszym celem jest usprawnienie komunikacji między speakerami a organizatorami wydarzeń z branży marketingowej, technologii, biznesu i rozwoju. – mówi Paulina Pięta, lider projektu.

Jeśli jesteś organizatorem konferencji, szkolenia, warsztatów, seminariów, kongresów, wydarzeń zamkniętych lub otwartych dla publiczności? Szukasz charyzmatycznych prelegentów, którzy zapewnią sukces frekwencyjny? Skontaktuj się z nami!

Dysponujemy najlepszą bazą speakerów w Polsce, których dobieramy specjalnie pod dane wydarzenie. Zajmujemy się kompleksowo współpracą między organizatorem a ekspertem, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze.

Jesteś prelegentem i potrzebujesz managera, który zarządzi Twoją obecnością na odpowiednich eventach? Jeśli także chcesz rozwinąć swoje działania za granicami swojego kraju, zgłoś się do nas! Wyszukamy dla Ciebie najlepsze oferty! Zajmiemy się także wszystkimi formalnościami – odciążymy Cię ze żmudnych i czasochłonnych obowiązków. Zgłoś się!

Powiązany artykuł

 • Szkolenie: LINKEDIN DLA BIZNESU / 28.09.2017
  11 09-2017
  Szkolenie: LINKEDIN DLA BIZNESU / 28.09.2017

  Szkolenie: LINKEDIN DLA BIZNESU 28 września 2017, Warszawa Ponad 1300 przeszkolonych przedsiębiorców nie może się mylić! Jeśli chcesz rozwinąć swoją firmę, dzięki marketingowi w mediach społecznościowych, to udział szkoleniu prowadzonym przez praktyków jest dla Ciebie obowiązkowe! Jesienna edycja obfitować będzie w...

  Czytaj więcej...
 • Szkolenie: FACEBOOK DLA BIZNESU / 26.09.2017
  31 07-2017
  Szkolenie: FACEBOOK DLA BIZNESU / 26.09.2017

  Szkolenie: FACEBOOK DLA BIZNESU 26 września 2017, Warszawa Ponad 1300 przeszkolonych przedsiębiorców nie może się mylić! Jeśli chcesz rozwinąć swoją firmę, dzięki marketingowi w mediach społecznościowych, to udział szkoleniu prowadzonym przez praktyków jest dla Ciebie obowiązkowe! Jesienna edycja obfitować będzie...

  Czytaj więcej...
 • Sprzedaż w Social Media. Techniki zwiększania ilości Klientów w Twojej firmie dzięki mediom społecznościowym.
  21 06-2017
  Sprzedaż w Social Media. Techniki zwiększania ilości Klientów w Twojej firmie dzięki mediom społecznościowym.

  Przygotowaliśmy specjalne szkolenie dla właścicieli biznesów, managerów sprzedaży i dla wolnych strzelców, którzy sprzedają swoje usługi i produkty w sektorze B2B i nie tylko.  Co chcemy Ci w nim przekazać? Umiejętności korzystania z idealnych kanałów społecznościowych tak, aby Twoja...

  Czytaj więcej...

Skomentuj

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.