Fat ROI wypuszcza nową markę na rynek!

Tylko odpowiedni prelegent uczyni Twoje wydarzenie niezapomnianym!

Untitled design(2)
07 09-2015
Fat ROI wypuszcza nową markę na rynek!

Fat ROI jest pomysłodawcą nowej inicjatywy na polskim rynku. Speakers’ Direct to agencja typu impresariat, która zajmuje się łączeniem prelegentów z organizatorami wydarzeń takich jak: konferencje, seminaria, szkolenia i kongresy. Celem Speakers’ Direct jest także profesjonalizacja zawodu „speakera” i promowanie wysokiej jakości wystąpień publicznych, tak jak się to dzieje w USA.

Jesteśmy zespołem doświadczonych w branży marketingowej oraz eventowej osób, które chcą sprofesjonalizować polski rynek eventowy. Chcemy pokazać, że eventy nie muszą wiązać się z nerwami oraz niepewnością. Dlatego naszym celem jest usprawnienie komunikacji między speakerami a organizatorami wydarzeń z branży marketingowej, technologii, biznesu i rozwoju. – mówi Paulina Pięta, lider projektu.

Jeśli jesteś organizatorem konferencji, szkolenia, warsztatów, seminariów, kongresów, wydarzeń zamkniętych lub otwartych dla publiczności? Szukasz charyzmatycznych prelegentów, którzy zapewnią sukces frekwencyjny? Skontaktuj się z nami!

Dysponujemy najlepszą bazą speakerów w Polsce, których dobieramy specjalnie pod dane wydarzenie. Zajmujemy się kompleksowo współpracą między organizatorem a ekspertem, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze.

Jesteś prelegentem i potrzebujesz managera, który zarządzi Twoją obecnością na odpowiednich eventach? Jeśli także chcesz rozwinąć swoje działania za granicami swojego kraju, zgłoś się do nas! Wyszukamy dla Ciebie najlepsze oferty! Zajmiemy się także wszystkimi formalnościami – odciążymy Cię ze żmudnych i czasochłonnych obowiązków. Zgłoś się!

Powiązany artykuł

 • Sprzedaż w Social Media. Techniki zwiększania ilości Klientów w Twojej firmie dzięki mediom społecznościowym.
  21 06-2017
  Sprzedaż w Social Media. Techniki zwiększania ilości Klientów w Twojej firmie dzięki mediom społecznościowym.

  Przygotowaliśmy specjalne szkolenie dla właścicieli biznesów, managerów sprzedaży i dla wolnych strzelców, którzy sprzedają swoje usługi i produkty w sektorze B2B i nie tylko.  Co chcemy Ci w nim przekazać? Umiejętności korzystania z idealnych kanałów społecznościowych tak, aby Twoja...

  Czytaj więcej...
 • Szkolenia: Facebook, Instagram, Linkedin dla Biznesu / Nowe Terminy
  30 01-2017
  Szkolenia: Facebook, Instagram, Linkedin dla Biznesu / Nowe Terminy

  Zapraszamy na intensywne szkolenia z wykorzystania Facebooka, Instagrama i Linkedin w biznesie. Szkolenia są prowadzone oddzielnie, ale zachęcamy do przejścia prawdziwej „ścieżki zdrowia”, czyli wszystkich trzech! Dla wytrwałych najlepsza oferta cenowa i wiedza do wdrożenia od zaraz! Wybierz termin,...

  Czytaj więcej...
 • Nabór na spotkania mentoringowe: SOCIAL MEDIA [2 edycja]
  14 12-2016
  Nabór na spotkania mentoringowe: SOCIAL MEDIA [2 edycja]

  16 stycznia 2017 r. rusza nowa grupa mentoringowa skoncentrowana wokół wykorzystania Social Media w biznesie. Jeśli prowadzisz firmę i nie wiesz, jak skorzystać z możliwości drzemiących w Facebooku, Instagramie, Twitterze, Pintereście czy Linkedin, dołącz do zamkniętej grupy mentoringowej! 

  Czytaj więcej...

Skomentuj

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.