Pierwsza w Polsce aplikacja do finansów dla agencji marketingowych!

CostDrive - innowacyjne narzędzie do zarządzania finansami agencji marketingowej i jej projektów.

Group of Multiethnic Busy People Working in an Office
18 05-2015
Pierwsza w Polsce aplikacja do finansów dla agencji marketingowych!

CostDrive, innowacyjne narzędzie do zarządzania finansami dla agencji marketingowych

Od początku maja 2015 roku dostępne jest narzędzie online, które odmieni życie polskich agencji marketingowych i innych firm usługowych. Na rynku pojawiło się rozwiązanie umożliwiające bieżące zarządzanie przepływem pieniężnym (cash flow) firmy w chmurze.

CostDrive powstał, bowiem właśnie takiego narzędzia brakowało jego pomysłodawcom, agencji marketingu internetowego Fat ROI.

Nie ma na rynku takiego rozwiązania, które umożliwiłoby w szybki i łatwy sposób nadzorować płynność finansową na poszczególnych projektach prowadzonych przez wielu Project Managerów jednocześnie. W naszym przypadku również potrzeba okazała się matką wynalazku. – mówi Magdalena Daniluk, pomysłodawczyni CostDrive i wiceprezes Fat ROI Sp. z o.o.

CostDrive jest polskim i autorskim pomysłem. Jest oparty na aplikacji desktopowej, a dane przechowywane są w bezpiecznej chmurze. Dostęp do narzędzia jest w oparciu o niski miesięczny abonament, aby mogły z niego korzystać całe organizacje. Istnieje także opcja korporacyjna, instalacja na serwerze klienta.

CostDrive jest idealny dla właścicieli firm usługowych lub dyrektorów finansowych. O każdej porze dnia i nocy mam stały dostęp do cash flow poszczególnych projektów i całej firmy. – mówi Marcin Wtykło, właściciel firmy IT.

Aplikacja ma także za zadanie oswoić Project Managerów z finansami projektów. To dość zaniedbana dziedzina, a jak się okazuje, w codziennej pracy niezbędna. CostDrive minimalizuje popełnianie błędów w budżetowaniu i rozliczaniu projektów marketingowych, ale także skutecznie edukuje ludzi marketingu.

Właściciele agencji reklamowych i innych firm usługowych wielokrotnie słono płacili za niewłaściwe zarządzanie budżetami klientów przez swoich pracowników. CostDrive daje pewność i bieżącą kontrolę, dzięki czemu można szybko reagować i optymalizować finanse projektów. ­– dodała Magdalena Daniluk.

Narzędzie jest dostępne na stronie www.cost-drive.com w kilku wariantach cenowych, przy czym każdy z abonamentów można wypróbować za darmo przez 30 dni.

Skorzystaj i używaj CostDrive przez 30 dni gratis!

Powiązany artykuł

 • SOCIAL MEDIA: copywriting, photo & video
  05 11-2017
  SOCIAL MEDIA: copywriting, photo & video

  2 SZKOLENIA W 1 DZIEŃ: SOCIAL MEDIA COPYWRITING, PHOTO & VIDEO 12 grudnia 2017, Warszawa Wiemy, że jesteś zapracowany, dlatego zaprojektowaliśmy dla Ciebie dwa MEGA praktyczne szkolenia… jednego dnia! Udział w każdym z nich pozwoli Ci zwiększyć skuteczność marketingu w...

  Czytaj więcej...
 • Szkolenie: LINKEDIN DLA BIZNESU / 28.09.2017
  11 09-2017
  Szkolenie: LINKEDIN DLA BIZNESU / 28.09.2017

  Szkolenie: LINKEDIN DLA BIZNESU 28 września 2017, Warszawa Ponad 1300 przeszkolonych przedsiębiorców nie może się mylić! Jeśli chcesz rozwinąć swoją firmę, dzięki marketingowi w mediach społecznościowych, to udział szkoleniu prowadzonym przez praktyków jest dla Ciebie obowiązkowe! Jesienna edycja obfitować będzie w...

  Czytaj więcej...
 • Szkolenie: FACEBOOK DLA BIZNESU / 26.09.2017
  31 07-2017
  Szkolenie: FACEBOOK DLA BIZNESU / 26.09.2017

  Szkolenie: FACEBOOK DLA BIZNESU 26 września 2017, Warszawa Ponad 1300 przeszkolonych przedsiębiorców nie może się mylić! Jeśli chcesz rozwinąć swoją firmę, dzięki marketingowi w mediach społecznościowych, to udział szkoleniu prowadzonym przez praktyków jest dla Ciebie obowiązkowe! Jesienna edycja obfitować będzie...

  Czytaj więcej...

Skomentuj

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.