Fat ROI wypuszcza szpiega on-line!

Diff.us, bezpłatna aplikacja do śledzenia zmian na stronach WWW

Clipboard01
14 04-2015
Fat ROI wypuszcza szpiega on-line!

Każdego dnia sprawdzamy ważne dla nas informacje w wybranych portalach, serwisach, stronach www. Szukamy tam aktualności, wiadomości o naborach, startach, otwarciach, rekrutacjach i innych pilnych sprawach. Jesteśmy jak myśliwi… „A może już coś się pojawiło? Może już ogłosili?” Czytamy kilkanaście blogów, ze wszystkim chcemy być na bieżąco, a RSS jest studnią bez dna? Lista stron WWW do sprawdzenia rośnie mimo włączonych RRSów i innych sposobów bycia na bieżąco.

Przyszedł taki dzień, kiedy stwierdziliśmy, że trzeba to uprościć i zautomatyzować. Za dużo jest codziennych spraw na głowie, żeby jeszcze systematycznie sprawdzać, czy ogłoszono już przetarg w tej firmie, albo rekrutację na tą uczelnię. Dzisiaj wystarczy, że podasz Diff.usowi adres URL strony (lub  podstrony) i email, na który mają przychodzić powiadomienia o zmianach. I jesteś na bieżąco! 

Diff.us pracuje 24/7, jest bezpłatny i dostępny dla każdego!

Co Cię interesuje? Sprawdź to!

Powiązany artykuł

 • Sprzedaż w Social Media. Techniki zwiększania ilości Klientów w Twojej firmie dzięki mediom społecznościowym.
  21 06-2017
  Sprzedaż w Social Media. Techniki zwiększania ilości Klientów w Twojej firmie dzięki mediom społecznościowym.

  Przygotowaliśmy specjalne szkolenie dla właścicieli biznesów, managerów sprzedaży i dla wolnych strzelców, którzy sprzedają swoje usługi i produkty w sektorze B2B i nie tylko.  Co chcemy Ci w nim przekazać? Umiejętności korzystania z idealnych kanałów społecznościowych tak, aby Twoja...

  Czytaj więcej...
 • Szkolenia: Facebook, Instagram, Linkedin dla Biznesu / Nowe Terminy
  30 01-2017
  Szkolenia: Facebook, Instagram, Linkedin dla Biznesu / Nowe Terminy

  Zapraszamy na intensywne szkolenia z wykorzystania Facebooka, Instagrama i Linkedin w biznesie. Szkolenia są prowadzone oddzielnie, ale zachęcamy do przejścia prawdziwej „ścieżki zdrowia”, czyli wszystkich trzech! Dla wytrwałych najlepsza oferta cenowa i wiedza do wdrożenia od zaraz! Wybierz termin,...

  Czytaj więcej...
 • Nabór na spotkania mentoringowe: SOCIAL MEDIA [2 edycja]
  14 12-2016
  Nabór na spotkania mentoringowe: SOCIAL MEDIA [2 edycja]

  16 stycznia 2017 r. rusza nowa grupa mentoringowa skoncentrowana wokół wykorzystania Social Media w biznesie. Jeśli prowadzisz firmę i nie wiesz, jak skorzystać z możliwości drzemiących w Facebooku, Instagramie, Twitterze, Pintereście czy Linkedin, dołącz do zamkniętej grupy mentoringowej! 

  Czytaj więcej...

Skomentuj

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.